Kedves Észak-Németországi Gyülekezetek! Kedves Testvéreink, Barátaink!

Mivel április 25-ig nem szabad közösségi alkalmakat rendezni, tehát még több hétig nem tarthatunk mi sem istentiszteleteket, vagy bármilyen más gyülekezeti alkalmakat, megpróbáljuk ezt kicsit a technika segítségével pótolni. Egy négy hetes programon dolgozunk, aminek a pontjait, ajánlatait, részvételi lehetőségeit még a mai nap folyamán megküldök. 

Az istentiszteletekre nézve először hármat terveztünk el : mára (márc. 29.), Virágvasárnapra (ápr. 5.) és Húsvétra (ápr. 12.), az utóbbi kettő a hannoveri református templomból.

Ezekhez előtte a szombati nap folyamán fogok küldeni egy linket, aminek a segítségével a videó vasárnap, tetszőleges időpontban megtekinthető. A videó vasárnap reggeltől a facebook oldalunkon is látható lesz.

A mai istentiszteleten Strifler Zoltánné / Csöngedi Nikolett, volt KCSP-s ösztöndíjasunk  végzi a szolgálatot a győri református templomban. Ezt a tegnap készült felvételt a következő linkre kattintva találják meg:  

Fogadják szeretettel!

https://www.youtube.com/watch?v=dRdInhMludU&feature=youtu.be

Isten áldja meg e különleges módon tartott istentiszteletünket is!

Áldás, békesség! Békesség Istentől! Erős vár a mi Istenünk!