Kedves Barátaink, Testvéreink!


Szeretném felhívni a figyelmüket arra, hogy a facebook oldalunkon (Észak-Németországi Magyar Református Lelkigondozói Szolgálat) elindítottuk a Heti Ige sorozatot. Ebben -mindig ugyanazon kép kíséretével- hetente egy Ige (=bibliai idézet) és néhány hozzáfűzött gondolat, rövid meditáció olvasható. Ha valaki szeretné ezeket e-mailben megkapni, (m.p.magdolna@gmail.com) kérem erre az e-mailre válaszolva jelezze ezt nekem. Elég egy rövid jelzés is: pl. Kérem a Heti Igét, vagy Szívesen fogadom a Heti Igét……  Általában kedden tesszük fel az oldalunkra és akkor küldenénk e-mailben is. 

Erre a linkre kattintva rögtön a facebok oldalunkra kerülnek:  https://www.facebook.com/eszaknemetorszagimagyar

Üdvözlettel és áldáskívánással
Menkéné Pintér Magdolna és Máté András ref. lelkész segédlelkész